Game Pass’te Bulunan En İyi 5 Co-Op Oyun

Sürekli büyüyen bir kütüphaneye sahip olan Game Pass içerisinde bazı oyunlar var ki arkadaşlarınızla oynadığınızda eğlencesi kat ve kat artmakta. Bununla birlikte bazı oyunları da ikinci oyuncu olmadan oynama şansınız bulunmamakta. Kırktan fazla co-op oyuna sahip olan Game Pass kütüphanesi içerisinde sizler için seçtiğimiz bazı oyunlar.

Unravel Two

İki iplik karakter, hayatta kalmak için vücutlarından çıkan ipliği kullanarak dünyadaki engelleri geçmek zorundadır. Hiçbir zaman sizi telaşlandırmayacak tam tersine size keyifli bir co-op deneyimi sunacak bir oynanışa sahip. EA Play’de bulunan Unravel Two, arkadaşlarıyla rahat vakit geçirmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir oyun.

A Way Out

Unravel Two’nun tam tersi olan A Way Out, sizi zaman zaman gerip panikletebilir. Hapishaneden kaçmaya çalışan Vincent ve Leo, anlaşamasalar da özgür hayatlarına geri dönebilmek için birlikte mücadele etmeleri gerekmekte. BAFTA Ödülleri’nde Yılın En İyi Multiplayer Oyunu ödülünü kazanarak adından oldukça söz ettirdi. Ayrıca A Way Out’da EA Play’de bulunmakta.

Human Fall Flat

Sizi zorlayacak kamera kontrolü ile eklemleri olmayan hamurdan karakterler birleştiğinde şimdiye kadar yapılmış en eğlenceli co-op oyun ortaya çıkıyor. Arkadaşlarınızla birlikte yola devam etmek için kutuları taşıyıp, şalterleri çalıştırmanız gerekli. Hamurdan bir karakter ile bunları yapmak sizi zorlarken aynı zamanda oldukça eğlendirecek.

It Takes Two

Game of the Year ödülünü kazanarak bizleri şaşırtan It Takes Two. Hazelight Studios, güzel bir hikaye, oynanış ve görsel tarzıyla A Way Out ile yakaladığı başarıyı devam ettiriyor. May ve Cody isimli evli çift boşanmak üzereyken kendilerini oyuncak bebeklerin bedenine hapsolmuş bulurlar. Bedenlerine tekrar kavuşmak isteyen çift oyun boyunca yaptıkları hataları fark ederken aynı zamanda evliliklerindeki problemler ile yüzleşirler.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Çıktığı gün Game Pass kütüphanesine eklenen TMNT: Shredder’s Revenge, nostaljik Beat’em Up türünü geri getiriyor. Kısa süren oynanışına rağmen arkadaşlarınızla zaman geçirebileceğiniz oldukça eğlenceli bir yapım. Raphael, Leonardo, Michelangelo ve Donatello’nun yanında Splinter ve April olarak toplamda 6 kişi oynayabilirsiniz.

Ayrıca Game Pass içerisinde bulunan tüm oyunlara buradan bakabilirsiniz. Bununla birlikte Temmuz ayında çıkacak oyunlar yazımızı buradan okuyabilirsiniz. Son olarak sinema ve dizi dünyasından son haberleri Twitter sayfamızdan takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need.