Koreli Stüdyo Shift-Up’tan yeni bir Hack and Slash oyunu: Project Eve

Birbirinden güzel haberler ile gönlümüzü fetheden Playstation Showcase etkinliğinde yepyeni bir hack and slash oyunu duyuruldu. 2019 yılında duyurulduğu günden beri oyun ile ilgili elimizde fazla bilgi yoktu. Yayımlanan tanıtım videosu ile oyunun aksiyonuna, hikayesine ve müziklerine yakından baktık.

Soulslike Project EVE'in Prototip Oynanış Videosu Yayınlandı - Oyungezer  Online

Koreli stüdyo Shift-Up’ın 2019 yılında duyurusunu yaptığı Project Eve, aksiyonuyla ve grafikleriyle göz dolduruyor. Muhteşem görselliği ve partikül efektleri ile yeni nesile ait olduğu belli olan Project Eve, Playstation 5’in gücünden tam manasıyla yararlanacağa benziyor.

Yayımlamdığı günden beri bir süredir oyuncuların radarında olan Project Eve’in yapımcısı Koreli stüdyo Shift-Up, Blade & Soul’un karakter tasarımcısı Kim Hyung Tae tarafından kuruldu. Oyunumuz post-apokaliptik bir dünyadaki genç bir kadını konu alıyor. İnsanlığa ne olduğunuz bilmediğimiz bu bozuk dünyada Eve, dünyayı işgal etmiş olan NA:tives adındaki uzaylılarla savaşıyor.

Project Eve Playstation Showcase etkinliğinde karşımıza çıkmış olsa da Xbox One ve PC için de geleceği duyurulmuştu. Bu yüzden eninde sonunda oyunumuzu bu platformlarda da göreceğiz. Yayımlanan tanıtım videosunda ne yazık ki oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi verilmedi.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need.