PlayStation Black Friday İndirimlerinde En İyi Fırsatlar

Her yıl Kasım ayında düzenlenen Black Friday indirimleri sonunda başladı. PlayStation’ın dijital mağazasıyla birlikte bazı oyunların fiziksel sürümleri de indirime girdi. Bu oyunlar arasında daha yeni çıkan oyunlar da bulunmakta. İşte o oyunlardan seçtiklerimiz bu yazıda.

FIFA 23

Futbol oyunu dendiğinde akla gelen tek oyun olan FIFA serisi bu sene de bizlerle. Başta FUT olmak üzere farklı modlarıyla futbol hayranlarını kendine çekmeyi başaran FIFA 23’ün PlayStation 4 versiyonu 420 TL, PlayStation 5 versiyonu 480 TL.

Red Dead Redemption 2

Çıktığı günden beri oynayan çoğu kişiyi kendine hayran bırakan Red Dead Redemption 2 de indirimlerde kaçırılmaması gereken oyunlardan. Red Dead Redemption 2, 154 TL etiketiyle indirimlerde kesinlikle almanız gereken oyun.

WWE 2K22

WWE 2K20’nin ardından satışları düşüşe geçen WWE, daha iyi bir oyun yapabilmek için seriye ara vermişti. 3 yılın ardından WWE 2K22 ile oldukça iyi bir geri dönüş yaptılar. WWE 2K22’nin PlayStation 4 versiyonu 167 TL, PlayStation 5 versiyonu ise 230 TL.

Assassin’s Creed Valhalla ve Dawn of Ragnarök

Bizi İskandinav diyarlarına götüren Assassin’s Creed serisinin son oyunu Valhalla, Dawn of Ragnarök DLC’si ile birlikte 209 TL. Ayrıca sadece Assassin’s Creed Valhalla’yı almak isterseniz 155 TL.

The Last of Us Part 2

Çıkışında büyük olaylara sebep olan, ardından yılın oyunu ödülünü alan The Last of Us Part 2 listemizde 100 TL altına düşen tek oyun. İlk oyunun sonunda Wyoming’e yerleşen Ellie ve Joel, burada huzurlu bir şekilde yaşamak isterler. The Last of Us Part 2’yi 99 TL’ye satın alabilirsiniz.

Gotham Knights

Batman Arkham Origins’in geliştiricisi WB Games Montreal’in oyunu daha yeni çıkmasına rağmen indirimde. Daha çıkışının üstünden 1 ay geçmeyen oyun 900 TL’den 539 TL’ye düştü.

Horizon Forbidden West

Yılın oyunu adaylarından olan Horizon Forbidden West de indirime giren oyunlardan. Aloy ilk oyunda yarım kalan geçmişini öğrenme peşinde macerasına devam ediyor. Horizon Forbidden West’in PlayStation 4 versiyonu 398 TL, PlayStation 5 versiyonu 495 TL. Ayrıca eğer PlayStation 4 versiyonunu alırsanız PlayStation 5 için ücretsiz yükseltme paketini de içermekte.

Fiziksel Sürümler

Aynı zamanda dijital oyunlar yerine fiziksel sürümleri tercih ediyorsanız sizler için de indirimler mevcut. Başta PlayStation 5 için Demon’s Souls, Horizon Forbidden West ve daha fazlası indirimde. PlayStation 4 için ise The Last of Us Part 2, Gran Turismo 7, Horizon Forbidden West ve Ghost of Tsushima Director’s Cut indirimde. Bunlarla birlikte PS Hits oyunlarından da inFamous Second Son, God of War, Bloodborne ve Gran Turismo da indirimde. Satılan mağazaları ve fiyatları buradan inceleyebilirsiniz.

Dijital mağazadaki tüm indirimleri buradan görebilirsiniz. Üstelik indirimler 28 Kasım’a kadar devam etmekte eğer istediğiniz bir oyun varsa bu fırsatları kaçırmayın. Ayrıca PlayStation’ın beklenen oyunu God of War Ragnarök için yazdığımız incelemeyi buradan okuyabilirsiniz. Son olarak sinema ve dizi dünyasından haberleri Twitter sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need.