Steam Kış İndirimi Oyun Önerileri

Yılın sonuna gelmişken oyuncuların da en çok beklediği dönem başladı. Steam Kış İndirimi etkinliğinde Elden Ring gibi ilk defa indirime giren oyunlarla birlikte oldukça uygun fiyata düşen oyunlar da bulunmakta. İşte sizin için seçtiğimiz bazı oyunlar.

Elden Ring

FromSoftware’ın Sekiro: Shadows Die Twice oyunundan sonra sıradaki oyunu olan Elden Ring de indirimde. Yılın Oyunu ödülünü de kazanan Elden Ring çıktığı günden beri ilk kez indirime giriyor. Elden Ring indirim dönemi boyunca 419 TL. Bununla birlikte PS ve Xbox mağazalarında da 419 TL.

EA Sports FIFA 23

EA Games’in artık alanında tek denilebilecek oyunu olan FIFA 23 çıkışından kısa bir süre sonra indirime girmişti. Nerdeyse her etkinlikte indirime giren FIFA 23 bu indirimlerde de fiyatı düşen oyunlardan biri. FIFA 23, 280 TL ve Ultimate sürümü de 360 TL.

The Crytek Action Pack

Çıktığı dönemden beri bilgisayarları zorlayan oyun olarak geçen Crysis serisinin geliştiricisi Crytek’in tüm oyunları tek bir pakette. Paket içinde Crysis serisinin tüm oyunları bulunmakta ve bu oyunlar Remastered sürümleri. Ayrıca Ryse: Son of Rome ve Hunt: Showdown’da paket içerisinde bulunmakta. Bununla birlikte Hunt: Showdown için Legends of the Bayou genişleme paketi de var. The Crytek Action Pack 81 TL.

F1 Manager 2022

Her sene çıkışını yapan ve simülasyon yarış oyunları arasında klasikleşen F1 serisine bu sene yeni bir oyun katılıyor. F1 Manager 2022’de kendi ekibinizi kurarak gerçek bir F1 takımını yönetebilirsiniz. F1 Manager 2022 131 TL.

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games’in son oyunu olan ve çıktığı günden beri içeriğiyle insanları kendisine hayran bırakan Red Dead Redemption 2 tekrar indirimde. Oldukça uzun oynanış süresine sahip olan Red Dead Redemption 2, 98 TL.

Hades

Rogue-like türünün sevilen örneklerinden Hades, yeni oyununun duyurulmasıyla birlikte önerilerimiz arasında. İndirimsiz hali 40 TL olan Hades, indirimlerde 20 TL. Fiyatı zamlanmadan almanız gereken oyunlardan biri.

Dying Light 2 Stay Human

Sorunlu geliştirme süreciyle birlikte sorunlu çıkış yapan Dying Light 2 Stay Human yeni oyun olmasına rağmen oldukça uygun fiyata düşmüş durumda. Dying Light 2 Stay Human, 174 TL. Ayrıca içinde ilk genişleme paketini de bulunduran Deluxe Sürüm, 257 TL.

Horizon Zero Dawn Complete Edition

PlayStation 4 için özel olarak çıkan ilginç evreniyle adını PlayStation klasiklerine yazdıran Horizon serisinin ilk oyunu da indirimde. PC için çıkan ilk PlayStation özel oyunu olan Horizon Zero Dawn Complete Edition 108 TL.

Days Gone

PlayStation için özel olarak çıkan ve ardından PC’ye gelen bir diğer oyun Days Gone. Bol bol zombilerin üstümüze koştuğu oyun 108 TL.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Titanfall’dan tanıdığımız Respawn Entertainment’ın Star Wars oyunu olan Jedi: Fallen Order indirimlerde görebileceğiniz en düşük fiyatta. 33 TL Standart Sürüm oyunla birlikte Deluxe Sürüm’ü 49 TL. Bununla birlikte EA Games’in yaptığı üç Star Wars oyununun olduğu Triple Bundle 123 TL.

Steam Kış İndirimi etkinliğindeki tüm oyunları buradan görebilirsiniz. Üstelik indirimler 5 Ocak’a kadar devam etmekte. Eğer istediğiniz bir oyun varsa bu fırsatları kaçırmayın. Ayrıca PlayStation’ın Ocak indirimlerine buradan ve Xbox’ın indirimlerine de buradan bakabilirsiniz. Bununla birlikte PlayStation indirimlerinde önerdiğimiz oyunlar yazımızı buradan okuyabilirsiniz. Son olarak sinema ve dizi dünyasından haberleri Twitter sayfamızdan takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need.